Заробіток на опитуваннях і не тільки


Заробіток на опитуваннях це найпростіший вид заробітку. Суть в тому, що вам будуть платити гроші за заповнення анкет соціальних досліджень. За часом заповнення опитування може тривати від десяти хвилин до півгодини. Чим довше опитування, тим більше за нього платять.

План дій такий:

  • Реєструємося на сайті, чекаємо, поки на вказаний при реєстрації e-mail надішлють перше опитування (важливо часто перевіряти пошту і відразу починати відповідати на питання, як тільки вони приходять, інакше за вас це можуть зробити інші).
  • Відповідаємо на питання. Заповнювати платне опитування потрібно уважно, тому що можуть бути перевірочні питання. Перші кілька питань призначені для того, щоб визначити, чи підходите ви для цього дослідження.
  • Отримуємо гроші на свій рахунок.
  • Заповнюємо ще опитування, накопичуємо мінімальну суму для виведення.
  • Виводимо гроші.

До речі, саме таким чином багато початківців заробили перші гроші в Інтернеті. Заробіток на опитуваннях підійде всім. Зазвичай опитувань надсилають по кілька на місяць. Тому є сенс зареєструватися відразу на кількох сайтах, щоб отримувати більше опитувань і збільшити свій дохід. Якщо вам цікава тема заробітку в інтернеті, то можна також дізнатися як заробити на Ютубі https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/158-yak-zarobiti-na-yutubi-z-nulya.html.

Список сайтів для заробітку на опитуваннях

  • platnijopros.ru — хороший сайт. Опитування надсилають регулярно, гроші виплачують чітко на гаманець webmoney. Відмінний варіант для новачків.
  • myiyo.com — німецький сайт для заробітку на опитуваннях. Опитування приходять дуже часто. За їх заповнення ви отримуєте бали, які потім можна поміняти на реальні гроші і вивести з системи на paypal або на банківську картку. Єдиний недолік цього сайту в тому, що переклад не ідеальний. Але, незважаючи на це, розібратися там в усьому неважко. Одне опитування коштує від 1000 до 5000 балів. 1000 балів дорівнює 1 євро. Мінімальна сума виводу — 20 євро.
  • voprosnik.ru — у цього сайту відмінна мінімальна сума виводу і накопичити її можна дуже швидко. Підтримується виплата на основні платіжні системи та на телефон. 
  • Є багато інших українських і зарубіжних сервісів, які ви без проблем можете самі знайти в мережі.

Є ще непоганий сервіс для заробітку Topmission. Ви встановлюєте додаток на свій смартфон або планшет, виконуєте маркетингові дослідження і отримуєте за це гроші. Нещодавно з’явився ще один сервіс, про який варто згадати. Це проект askusers.com. Виплати там більші, ніж на звичайних сайтах для соціальних опитувань. На Askusers досліджується юзабіліті (зручність використання сайтів).

Поради по роботі в Askusers

Askusers.com — це новий проект для перевірки юзабіліті (зручності використання) сайтів. Вебмастери реєструються на ньому, щоб перевірити юзабіліті своїх сайтів. Сайти перевіряють звичайні люди, і їм за це платять гроші. Робота проста: треба відповідати на питання про певний сайт.

Єдиний мінус — те що реєстрація на Askusers не така проста, як наприклад на сайтах для заробітку на соціальних опитуваннях. Але це компенсується тим, що платять на Askusers більше.

Кількість замовлень, які ви будете отримувати, залежить від вашого рейтингу і від подробиць заповнення профілю. Краще написати якомога більше про свої захоплення і розмістити реальну фотографію. Щоб збільшити рейтинг, потрібно виконувати завдання швидко і якісно. Появу нових завдань потрібно постійно відстежувати, інакше їх можуть виконати інші учасники системи. Тут є більше інформації про заробіток на опитуваннях https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/302-zarobitok-na-opituvannyakh.html.

Похожие записи

Какие приводные цепи можно приобрести на сайте УкрАгроПостачКакие приводные цепи можно приобрести на сайте УкрАгроПостач

Интернет-магазин УкрАгроПостач предлагает своим покупателям огромный ассортимент запчастей для техники сельскохозяйственного значения. Перейдя по ссылке https://ukragropostach.com.ua/komplektujischie/tsepi_privodnie_zvenia/ , вы можете найти