Проведення аукціонів з продажу лісової сировини на майданчиках ProZorro


За рішенням Кабміну, яке було ухвалено у середині 2019 року, починаючи з 2020 року, усі великі аукціоні торги, на яких предметом торгу висипає ліс повинні проводитися через сучасну систему електронних торгів — «Прозорро.Продажі».

Мінімальний обсяг одного лоту, який виставляється на торгах, повинен відповідати наступним показникам – мін. 150 кубометрів (або 250 тисяч гривень). Для того, щоб ознайомитися із умовами проведення лісових аукціонів треба знайти відповідну постанову Кабміну — https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-realizaciyu-eksperimentalnogo-pr-a1178.

Методи проведення аукціонів з продажу лісової сировини на «ProZorro.Sale»

Повністю прозорі торги на офіційних акредитованих майданчиках в режимі реального часу – то є єдиний метод, який дозволяє зробити процес торгівлі на аукціоні чесним, прозорим та незалежним. Лідером серед таких майданчиків виступає ТБ «УЕБ». Фахівці біржі є повністю компетентними у сфері онлайн-торгів для того, щоб проводити великі аукціони з продажу лісової сировини.

Високу оцінку співпраці та загальній діяльності майданчика «ProZorro.Sale» дали експерти з установи «Європейська Бізнес Асоціація», які також впевнені, що процес торгівлі на аукціонах повинен бути одночасно чесним та зручними як у реалізаційній, так і у орендній сферах. Державним та комунальним установам уже вдалося отримати прибутків на суму 24 млрд. гривень. Завдяки стрімкому розширенню напрямків роботи державного підприємства «Прозорро», ця цифра постійно зростає.

Всього за кілька тижнів торгів, лісозаготівельні орзанізації змогли отримати більш ніж 36 мільйонів гривень прибутку. Лідерами у цей сфері є наступні лісові господарства – Кам’янське, Малинське та Маневицьке.

Загальний обсяг необробленої сировини, реалізованої на онлайн майданчику sale.ueex.com.ua/news/aukciony-lisu-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale, налічує більш ніж 33 тисячі кубометрів лісу.

Поради експертів щодо перемоги у аукціонах

Один із головних пунктів оформлення лоту – це написання чітких характеристик. У залежності від повноти та якості наданої інформації про лісову сировину, яка буде виставлена на торгах, збільшуються шанси на успіх серед потенційних покупців. Ще одна важлива деталь – це додавання до окремого лоту необробленої деревини однакової породи та сорту. Також, важливо, щоб усі колоди були майже однакові за параметрами.

Взяти участь у в аукціонних торгах з продажу лісу дуже легко за допомогою спеціалістів онлайн-майданчика, які завжди готові до консультації своїх клієнтів. Узнати більше з приводу чесних торгів на майданчиках підприємства «ProZorro.Sale» можна на нашому YouTube каналі, де ви зможете знайти багато відео про онлайн-торги. У разі виникнення будь-яких питань, їх завжди можна поставити нашим кваліфікованим менеджерам на гарячій лінії за номером (044) 337-77-65. Також, рекомендуємо підписатись на нашу поштову розсилку та бота у Телеграмі, щоб завжди бути в курсі новин майданчика.

Торги сільськогосподарською землею на майданчику «Українська енергетична біржа»

Зараз питання щодо вільних торгів землею нарешті зрушило з мертвої точки. Протягом останніх 15 років прості українські громадяни були заплутані спекуляціями з приводу мораторію на купівлю та продаж земель сільськогосподарського призначення. Тепер, коли почалися реформи земельного ринку, у суспільстві виникає ще більше суперечок з цього питання. Багато землевласників не можуть зрозуміти, як тепер будуть регулюватися питання щодо придбання землі та якими будуть нові норми у законодавстві держави.

Похожие записи